SENIORI: RUDEŠ – RIBOLA KAŠTELA 62:70 (12:15; 15:24; 16:20; 19:11)

RUDEŠ – RIBOLA KAŠTELA 62:70 (12:15; 15:24; 16:20; 19:11)

Seniori su uspješno položili prvi od četiri preostala ispita u Kvalifikacijama za ulazak u Premijer ligu. U utakmici u kojoj su kontrolirali rezultat od početka do kraja susreta, presudilo je iskustvo naših igrača koji su znali naći odgovor na svaki pokušaj mlade momčadi ‘Rudeša’ da preokrenu rezultat. Pobjeda u Zagrebu ima dodatnu težinu jer je došla nakon susreta sa ‘Vernom’ koji je ostavio velikih posljedica na momčad, i što se tiče ‘zamora materijala’, i što se tiče ozljeda igrača. Sada slijedi utakmica kod kuće protiv ‘Borova’ koja ne bi trebala biti teška, tako da imamo puna dva tjedna za kvalitetnu pripremu i povratak momčadi u pravo stanje pred gostovanje u Puli. Stipe Režić bio je naš najbolji strijelac sa 16 postignutih koševa uz 5 ‘ukradenih’ lopti, Dino Šipić najučinkovitiji sa 13 koševa i čak 16 skokova, dok je Josip Glavinić uz 14 koševa imao i 8 uspješnih dodavanja. Domaću momčad predvodio je Mario Galić sa 15 ubačaja.

Leave a Reply